Stylizacja Paznokci

Niezbędne akcesoria, materiały dydaktyczne oraz produkty są wliczone w cenę szkoleń.

Manicure tradycyjny/biologiczny

Szkolenie przeznaczone dla tych osób, które rozpoczynają przygodę z manicure lub dla tych, które chcą udoskonalić swoje umiejętności

Manicure japoński

Na szkoleniu zdobędziesz umiejętności w zakresie pielęgnacji i wzmacnianiu paznokci za pomocą preparatów odżywczych.

Manicure przy użyciu frezarki

Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą pielęgnować i stylizować paznokcie przy pomocy frezarki. Prawidłowa technika pracy i dobór odpowiednich frezów to gwarancja dobrze wykonanego manicure.

Manicure hybrydowy

Polecany dla osób które opanowały wykonywanie manicure tradycyjnego. Praca z hybrydami jest kolejnym stopniem w doskonaleniu umiejętności z zakresu manicure. Hybrydy dają wiele możliwości ale mają swoje "tajemnice".

Manicure kombinowany / hybrydowy

Szkolenie przeznaczone jest dla tych osób, które mają doświadczenie w wykonywaniu manicure tradycyjnego i hybrydowego. Kolejny element to precyzyjne wykorzystanie frezarki.

Przedłużanie i stylizacja paznokci za pomocą żelu na formie / szablonie

Znajomość techniki przedłużania paznokci na szablonie/formie pozwala zadowolić grupę klientek, które nie są zadowolone z naturalnego kształtu swoich paznokci a mają swój powód aby nie nakładać tipsów. Na szkoleniu dowiesz się jak perfekcyjnie wymodelować paznokcie i nadać im żądany kształt.

Przedłużanie i stylizacja paznokci za pomocą akrlożelu

Jedna z najnowszych metod przedłużania paznokci bez użycia tipsów. Specjalne formy, nowa technologia. Na szkoleniu dowiesz się jak szybko i perfekcyjnie wymodelować paznokcie i nadać im żądany kształt.

Mix - przedłużanie i stylizacja paznokci różnymi metodami

Trzy intensywne dni szkolenia. Poznasz wszystkie metody przedłużania i stylizacji paznokci. To szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą szybko i dobrze nauczyć się stylizacji paznokci, są "samoukami" i chcą udoskonalić swoją wiedzę, bądź miały przerwę w stylizacji paznokci i chcą poznać najnowsze trendy w stylizacji.

Podstawowe zdobienie paznokci

Na szkolenie zapraszamy osoby, które zaczynają pracę jako stylistki paznokci i chcą zdobyć nowe umiejętności. Zdobienie paznokci to wymagana i wymagająca umiejętność.

Zaawansowane zdobienie paznokci +zestaw pędzli do zdobienia paznokci

Na szkolenie zapraszamy osoby, które pracują jako stylistki paznokci, wykonują zdobienia w podstawowym zakresie i chcą udoskonalić swój warsztat w zakresie zdobnictwa.

Artystyczne zdobienie paznokci

Na szkolenie zapraszamy osoby, które pracują jako stylistki paznokci, wykonują zdobienia ale chcą nauczyć się nowych technik wykonywania zdobień

Fotografia paznokci (już wkrótce)

Jakie tło, jaki kąt... aby pokazać w jak najlepszym świetle swoje prace. Na szkoleniu nauczysz się jak robić zdjęcia dłoni i paznokci, aby zachwycały również w obiektywie.