Technik Usług Kosmetycznych

Szkoła Policealna „Smart & Beauty” kształci w zawodzie „Technik Usług Kosmetycznych”

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy.

Słuchacz zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych (m.in. masaż twarzy, nakładanie masek kosmetycznych, oczyszczanie), leczniczych (m.in. jonoforeza, sonoforeza, darsonwalizacja, mezoterapia, mikrodermabrazja, RF) i upiększających twarzy (m.in. henna brwi i rzęs, korekta łuku brwiowego, makijaż ) oraz stylizacja rzęs.

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp.

Słuchacz zdobywa wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną do wykonywania zabiegów kosmetycznych ciała (m.in. usuwanie zbędnego owłosienia, masaż ciała, masaż kamieniami, zabiegi na ciało, presoterapia, elektrostymulacja), dłoni (m.in. manicure, masaż kończyny górnej, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie, stylizacja paznokci żelem UV ) i stóp (m.in. pedicure, masaż kończyny dolnej, zabiegi na stopy).

Po zdaniu egzaminu zawodowego słuchacze otrzymują tytuł TECHNIKA USŁUG KOSMETYCZNYCH, dyplom potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie wraz z suplementem w języku polskim i angielskim zgodnym z Europass.

Kształcenie odbywa się w trybie:

• ZAOCZNYM – zajęcia odbywają się 2 weekendy w miesiącu

Potencjalne miejsca pracy absolwentów:

• gabinety kosmetyczne,
  • ośrodki Spa,
  • przedstawiciel handlowy firmy kosmetycznej,
  • własna działalność gospodarcza.

Czas trwania nauki: 4 semestry (2 lata)

Korzyści od nas:

• słuchacze korzystają z profesjonalnie i nowocześnie wyposażonych pracowni
  • zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem pracy w danej dziedzinie
  • przygotowanie do egzaminów zawodowych pod doświadczonym okiem egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie
  • zapewniona praktyka zawodowa
  • zniżki u naszych partnerów (hurtownie kosmetyczne)
  • atrakcyjne zniżki na dodatkowe kursy w naszej szkole
  • zniżki na podstawie legitymacji szkolnej
  • bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS itp.
  • brak opłat za egzaminy

Kandydat na ten kierunek składa:

• wypełniony formularz zgłoszeniowy
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej
  • 1 zdjęcie
  • zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu (skierowanie do lekarza medycyny pracy jest wydawane w sekretariacie szkoły, po złożeniu formularza zgłoszeniowego i dokonaniu opłaty rekrutacyjnej lub na pierwszych zajęciach)

CZESNE CO MIESIĄC

• 0 zł