Stylizacja Rzęs

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Szkolenia z przedłużania rzęs metodą 1:1 są skierowane dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zaawansowaną stylistyką rzęs. Techniczne opanowanie metody 1:1 daje podstawy do prawidłowej nauki metod objętościowych.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą „Light Volume”

Light volume to metoda skierowana dla tych osób, które opanowały metodę 1:1. To metoda precyzyjna, dlatego znajomość metodyki stylizacji rzęs jest konieczna.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą „Mega Volume”

Mega volume to metoda skierowana dla tych osób, które perfekcyjnie opanowały metodę 1:1 oraz podstawy pracy przy stylizacji rzęs metodą objętościową. To metoda wymagająca i precyzyjna, dlatego znajomość metodyki stylizacji rzęs jest konieczna.

Doszkalanie

Kurs przeznaczony dla osób, które zrobiły już szkolenie ale miały dłuższą przerwę lub wiedza przekazana na poprzednim szkoleniu w innej instytucji szkoleniowej była niewystarczająca.

Laminowanie, lifting, botox rzęs

Stylizacja rzęs naturalnych to jeden z najbardziej oczekiwanych zabiegów w salonie kosmetycznym. To szkolenie da szeroką wiedzę na temat jak, komu i kiedy można wykonać ten efektowny zabieg.