Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Metoda przedłużania rzęs 1:1

Szkolenia z przedłużania rzęs metodą 1:1 są skierowane dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych osób, które+ dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zaawansowaną stylistyką rzęs. Techniczne opanowanie metody 1:1 daje podstawy do prawidłowej nauki metod objętościowych.

Nasze szkolenia pozwolą zdobyć specjalistyczną wiedzę i nabyć umiejętności z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs najnowszymi technikami wypracowanymi przez specjalistów. Przeprowadzane są według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Każdy kurs prowadzony jest przez profesjonalną i wykwalifikowaną kadrę.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:

Dzień 1:

TEORIA

• Podstawowe zagadnienia z zakresu BHP
  • Przeciwwskazania do wykonania zabiegu
  • Wywiad i specyfika pracy z klientem
  • Budowa oka i rzęs
  • Różnorodność kształtu oka
  • Informacje na temat wykorzystywanych preparatów i narzędzi
  • Metodyka zabiegu przedłużania rzęs
  • Pielęgnacja rzęsy po aplikacji
  • Ściągnięcie rzęs przedłużonych