Reformacka 4, 35-026 Rzeszów
+48 720-764-999

Kursy Zawodowe


Warsztaty

Ten zakres działalności Szkoły skierowany jest nie tylko dla profesjonalistów, ale również dla osób, które w warunkach domowych chcą samodzielnie od stóp do głów zadbać o swój wygląd. Szczegóły w zakładce Aktualności.


Kurs wizażu I stopnia

Przeznaczony jest dla osób pasjonujących się makijażem, które chcą się nauczyć wykonywania make-upu na wybraną okazję, a przy tym otrzymać certyfikat potwierdzający umiejętności i dający "furtkę" do doskonalenia swoich umiejętności w kolejnych etapach.


Kurs wizażu II stopnia

Przeznaczony jest dla osób pasjonujących się makijażem, które chcą się nauczyć wykonywania perfekcyjnego make-upu na każdą okazję, a przy tym otrzymać certyfikat potwierdzający umiejętności i uprawniający do pracy w zawodzie.


Stylizacja rzęs

Szkolenia dedykowane dla tych osób, które lubią precyzyjną pracę. Aplikacja rzęs wykonana estetycznie i z zachowaniem wszelkich zasad to arcydzieło.


Stylizacja paznokci

Szkolenia przeznaczone dla osób, które fascynują się pielęgnacją dłoni i stylizacją paznokci. Profesjonalne wykonanie zabiegu to gwarancja zadowolenia klienta.


Podologia

Szkolenia w zakresie pielęgnacji stóp i paznokci przygotowane są z myślą o tych, którzy w profesjonalny sposób chcą zająć się tym działem kosmetyki.